ОСТАННІ НОВИНИ

У Першого інвестиційного банку зміниться власник

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Антимонопольний комітет розпочав справу про концентрацію у вигляді покупки компанією «Енергопостачання» (Київ) понад 50% акцій АТ «Перший інвестиційний банк» (PINbank).

Відповідне розпорядження про відкриття справи про концентрацію було видане 6 лютого, йдеться в повідомленні АМКУ.

Згідно даним реєстру ЄДРПО, ТОВ «Енергопостачання», бенефіціаром якої виступає Неля Костенко, є власником Київської, Рівненської, Херсонської, Чернівецької, Житомирської, Одеської та Кіровоградської обласних енергопостачальних компаній (ОЕК).

Ці ОЕК в рамках анбандлінга були створені відповідними обласними енергопостачальними компаніями (обленерго) з групи VS Energy, в яку також входив PINbank.

Нагадаємо, в грудні 2019 року наглядова рада PINbank обрала головою правління фінустанови заступника голови правління української дочки Сбербанку РФ Дмитра Золотька.

У січні НБУ погодив його кандидатуру на цю посаду.

За даними НБУ, на 1 січня 2019 року власником 88,89% акцій PINbank був російський бізнесмен, президент російського футбольного клубу ЦСКА Євгеній Гінер - один із співвласників групи VS Energy, яка має активи в Україні в готельному, металургійному, аграрному та фінансовому бізнесах.

Вівторок, 18 лютого 2020 18:02
Tags:

Відео: Пост – реліз. Міжнародної конференції «Summit. Цифровий Банкінг - 2020» 3-4 березня 2020 року

Відео: Пост – реліз. Міжнародної конференції «Summit. Цифровий Банкінг - 2020» 3-4 березня 2020 року