ОСТАННІ НОВИНИ

У щорічному конкурсі «БАНК РОКУ - 2018» Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» здобув перемогу в номінації «НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ БАНК»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У щорічному конкурсі «БАНК РОКУ - 2018»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» здобув перемогу в номінації «НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ БАНК»

Голова Правління Тетяна Путінцева розповіла про основні напрямки роботи, а також про результати діяльності Банку в першому півріччі 2018 року

Стратегія Банку націлена на забезпечення абсолютної надійності, високої ліквідності і бездоганної платоспроможності, реалізація чого досягається за рахунок проведення виваженої безризикової кредитної політики. Як Ви плануєте утримувати таку високу планку в подальшому?

 

АТ «КІБ» є універсальною фінансовою установою, яка надає послуги корпоративним клієнтам і приватним особам та впроваджує політику надання однаково швидких та якісних послуг усім своїм Клієнтам.

Стратегією Банку передбачено комплекс заходів щодо подальшого розвитку Банку на 2018-2019 рр. Здійснюється розширення мережі відділень, збільшується присутність в регіонах з високим економічним потенціалом. На сьогодні мережа відділень банку налічує понад 30 відділень в 13 областях України, до кінця 2018 року плануємо відкрити ще 10 відділень. Індивідуальний підхід до запитів клієнтів, швидкість прийняття рішень, прозорість та зрозумілість тарифів веде до зростання кількості клієнтів.

Ризик-менеджмент є часткою щоденного процесу прийняття бізнес-рішень. Для забезпечення стабільного функціонування та розвитку в Банку створена ефективна система управління ризиками. Поступова диверсифікація кредитного портфеля по галузям – це один із напрямків роботи наших ризик-менеджерів.

Стабільний розвиток досягається завдяки роботі команди професіоналів. Для співробітників проводяться регулярні навчання та тестування, впроваджується ефективна система мотивації.

Результати нашої роботи говорять самі за себе. Ключові балансові показники АТ «Комерційний Індустріальний Банк» станом на 01.07.2018 в порівнянні з 01.01.2018 продемонстрували зростаючий тренд. Так активи зросли на 9,97%, власний капітал зріс на 4,81%. Додатково слід відзначити, що станом на початок третього кварталу 2018 року в порівнянні з початком 2018 року кошти юридичних та фізичних осіб збільшились на 13,28%: з 461,838 млн грн до 523,153 млн грн.

За підсумками перших шести місяців 2018 року прибуток Банку склав 8,45 млн грн, що в 5,02 разів перевищує показник за аналогічний період 2017 року. Крім того, за перше півріччя 2018 року в порівнянні з тим самим періодом 2017 року Банк зміг збільшити процентні доходи на 63,83%, комісійний дохід – на 37,64%, а чистий процентний дохід – на 93,30%.

Банк продовжує демонструвати стабільну динаміку зростання клієнтської бази. Кількість клієнтів роздрібного бізнесу на 1 липня 2018 року склало 14 519 осіб. За 6 місяців 2018 року клієнтами банку стали ще 3 588 українців. Також, на 278 збільшилася кількість клієнтів корпоративного бізнесу і на 1 липня 2018 року становить 1 924 підприємств.

Відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за перше півріччя 2018 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" 08 серпня 2018 року покращено довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Комерційний індустріальний банк» за національною шкалою на рівні uaА+. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Значне покращення «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів» ще раз підтверджує, що наш Банк є стабільною фінансовою установою. В аналогічний період минулого року АТ «КІБ» посідав 30 місце в рейтингу, а вже цього року – 17 місце. Депозити від АТ «КІБ» – це не лише привабливі умови, а й надійність, що в черговий раз підтверджено незалежним національним рейтинговим агенством «Стандарт-Рейтинг».

 

«Комерційний Індустріальний Банк» пропонує своїм клієнтам широкий спектр банківських інструментів з високим рівнем сервісу і надійності, оптимальними ціновими і структурними характеристиками. Які сервіси, пакетні пропозиції та бонусні програми банку сьогодні найбільш популярні?

Банк активно співпрацює з корпоративним бізнесом та надає повний перелік банківських послуг як великому бізнесу так і МСБ. Кожен Клієнт при відкритті рахунку в нашому Банку безкоштовно отримує корпоративну платіжну картку, яка дозволяє з мінімальними затратами здійснювати зняття готівки, розраховуватись за товари/послуги як на території України, так і за її межами.

Будь-який Клієнт АТ «КІБ» може отримати  послугу «Персональний дилінг» - персональна консультація Казначейства під час формування курсів з купівлі, продажу, конверсії іноземної валюти, а також «Персональний валютний консультант» під час оформлення та супроводження міжнародного контракту. Ці послуги надаються не кожним Банком, а в більшості випадків розраховані для VIP-клієнтів великих банків, ми ж таку послуги можемо запропонувати кожному нашому Клієнту.

Депозитні продукти нашого Банку з початку 2018 року повністю адаптовані під ринкові умови та потреби наших Клієнтів. Зараз ми можемо запропонувати досить розширену продуктову лінійку: від депозитної лінії до овернайту, а також вкладів до запитання.

З  початку 2018 року АТ «КІБ» активно реалізує проекти з кредитування підприємств. Так, в Одеській, Дніпровській, Київській та Донецькій областях було профінансовано сільське господарство, вугільну промисловість (в тому числі реалізовано зарплатні проекти), дорожньо-будівельну галузь, переробну промисловість та виробництво.

Рухаємось у ногу із часом, розвиваємо факторингове фінансування та документарні операції. Здійснюється нарощування портфелю гарантій. На початку 2018 року портфель по факторингу складав лише 1 439 тис. грн, тоді як  через 6 місяців (станом на 30.06.2018) – 14 079 тис грн. Планується впровадження електронного документообігу для дистанційного надання банківських гарантій та послуг з факторингу по всій Україні.

З початку 2018 року активно розвиваємо роздрібний бізнес. Питання, де зберігати чи позичати гроші, завжди було актуальним для українців. Населення довіряє свої заощадження лише перевіреним і надійним банкам. Ми розробили ряд депозитних продуктів, які враховують всі побажання вкладників. При цьому, наші ставки завжди привабливі для клієнтів.

В АТ «КІБ» діє цікава Програма лояльності, як для нових вкладників, так і тих, хто давно і плідно співпрацює з Банком. У рамках програми Клієнти можуть отримати додатковий дохід до +1% річних до діючої ставки за депозитом.

У Банку представлена широка лінійка кредитних продуктів для населення.

За результатами конкурсного відбору банків щодо визначення уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, у травні 2018 року АТ "Комерційний Індустріальний Банк" став одним із уповноважених банків, що також говорить про високий рівень довіри та стабільність банку. Для пенсійних і соціальних виплат в Банку розробили продукт «Соціальний», що дозволяє зручним способом, без зайвих витрат і часу отримувати пенсію, грошову допомогу та інші соціальні виплати, а крім того ще й мати додатковий дохід від 12% річних на залишок коштів на рахунку. 

Банк прагне підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи свій досвід і новітні технології. Які при цьому сучасні технології використовує «Комерційний Індустріальний Банк»?

Основний підхід до вибору напрямку розвитку ІТ базується на загальній стратегії розвитку Банку. Ми будуємо гнучку ІТ-інфраструктуру, яка дозволяє впроваджувати нові продукти без істотних фінансових інвестицій, а також в мінімально короткі терміни розширювати лінійку сервісів для клієнта і оперативно допрацьовувати і покращувати існуючі.

Задля цього ми побудували корпоративну «хмару» на базі найсучасніших технологій, що дозволило спростити масштабування та адміністрування систем ІТ, забезпечити доступність сервісів Банку. Інтегрований сучасний комплекс захисту систем Банку надає можливість захисту та збереження як банківських даних, так і даних наших клієнтів.

Безумовно, в сучасному світі, ІТ - це флагман, отже, в процесі вибору вектору розвитку ІТ бере участь кожна ланка банківської команди, це і бізнес-підрозділи і, звичайно ж, back-office.

Саме тому ми впроваджуємо сучасний інтернет-банкінг «CIB-online» для фізичних осіб, що дасть нам можливість конкурувати з лідерами банківського середовища України. 2018 рік для нас проходить під прапором «Розвиток та інновації». 

Які підходи в обслуговуванні клієнтів пріоритетні для «Комерційного Індустріального Банку»?

Будучи невеликим, наш Банк намагається на всі сто відсотків використовувати переваги перед великими фінансовими установами – це швидкість і якість послуг, партнерські відносини, можливість індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми прагнемо, щоб співпраця з Банком була фінансово вигідна кожному нашому Клієнту, тому чесність та постійне вдосконалення послуг - основа всіх наших взаємин і ведення всіх наших справ.

Редакция журнала «Банкиръ»

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ideabank
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

2020 - Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ»

Згода на обробку персональних даних
Дана реєстрація - згода може бути відкликана, шляхом подання відповідного на електронну адресу, заявою!

Image
Image
Image
Image